Як за допомогою Aptis удосконалити викладання англійської мови?

Дізнайтеся більше про те, як визначати очікування студентів щодо курсу та впроваджувати нові методики у власну систему викладання англійської мови.

APTIS - це загальний тест від Британської Ради на знання англійської мови, який дозволяє навчальним закладам у всьому світі оцінювати вміння і потреби у навчанні.
Для кого буде цікавим Aptis?
В першу чергу, система оцінювання Aptis буде корисною викладачам англійської мови, оскільки вони можуть застосувати матеріали тесту для оцінювання прогресу знань своїх учнів. По-друге, викладачами інших предметів для розуміння наскільки студенти готові опрацьовувати англомовні джерела. По-третє, викладачами та студентами педагогічних навчальних закладів, а також спеціалістами з галузі освіти. По-четверте, менеджерам компаній при відборі персоналу у відділи, а також для навчання та підвищення кваліфікації персоналу.


Як викладач може використовувати Aptis?
Aptis для викладачів - це різновид тесту Aptis General, який розроблений спеціально для викладачів, його використовують більшість міністерств освіти у всьому світі. Цей тест, по-перше, допомагає оцінити рівень англійської мови та потреби студентів щодо подальшого вивчення мови. По-друге, запровадити матеріали цього тесту у свій навчальний курс. По-третє, перевірити наскільки покращився рівень володіння англійською мовою у студентів. По-четверте, на основі отриманих даних допомагає викладачеві застосовувати індивідуальний підхід до кожного студента та випрацювати власну систему мотивації.
Яким чином університети запроваджують Aptis?
Відповідно до конкретних цілей, кожен університет може по-своєму адаптувати використання APTIS у навчальному процесі: від оцінки викладацького складу до вирішення конкретної проблеми у навчанні. Приміром, у 2012 р. в Державному університеті Іллі (Грузія) запровадили закон, за яким кожен випускник повинен мати певний рівень знання англійської мови для того, щоб отримати диплом. Завдяки Британській Раді в цьому університеті реорганізували систему викладання англійської мови, а щоб перевірити в яку мовну групу слід відправити студента - використали Aptis.

В Назарбаєвському університеті (Казахстан) для того, щоб обрати студентів, які поїдуть на навчання за кордон та складатимуть в подальшому IELTS - теж приміняють Aptis. А у центрі освіти та підготовки Мааріф (Саудівська Аравія) - навчальної організації, яка керує школами в усьому Королівстві Саудівська Аравія, Aptis використовують для аналізу рівня англійської мови та прогресу у навчанні. Тому всі студенти від 7-10 років зобов'язані пройти цей тест для визначення 4 навичок. Кожного року, їх результати змінюють та вносять в загальну базу даних.


7 основних фактів про Aptis:
1
Розрізняють 4 види тесту: Aptis General (базовий тест), Aptis Advanced (інноваційний інструмент для оцінки навичок), Aptis для викладачів (тестування та покращення знань), Aptis для підлітків 13-15 р. (для оцінки рівня знань).
3
Результати тесту можна отримати протягом 48 годин з моменту його проходження.
4
Aptis перевіряє граматику, словниковий запас, а також мовні навички: усне мовлення, письмо, читання, слухання.Також є опція обрати лише одну навичку, яку ви хочете перевірити.
5
Тест на володіння навичками усного мовлення і письма перевіряється експертами Британської Ради.
6
Доступ до безкоштовних практичних матеріалів та гайдлайн для підготовки до тесту.
7
Корпоративна система знижок та низька вартість тесту, порівняно з іншими.
Статтю підготовлено у рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні.