18 цікавих фактів про креативність

Термін "креативні індустрії" в українському законодавстві, креативна освіта в Китаї та інше. Розповідаємо про тренди-2018 у сфері креативності, які можуть вплинути на вищу освіту.
У вересні експортною стратегією України визначено п'ять перспективних секторів та чотири крос-сектори. Серед них - інформаційно-комунікаційні технології, креативні індустрії та ін.
З підсумків KYIV MEDIA WEEK 2018: британський культурний аташе Саймон Вільямс зауважив, що українцям не вистачає досвіду ефективного менеджменту культурних проектів
Згідно з дослідженням William & Mary's Kyung-Hee Kim, Америка переживає кризу креативності.
У Південній Кореї триває реформа освіти. В її фокусі - підготовка студентів до стимулювання creative economy.
Тому, креативність та конвергентність є обгрунтованою необхідністю в системі освіти, для того, щоб в майбутньому пошукачі роботи були більш мобільними.
OECD у звіті ''Skills for Social Progress.The Power of Social and Emotional Skills'' наголошують: "Ширший набір компетенцій і так звані 'soft skills' важливі для того, щоб бути готовими до майбутніх викликів на ринку праці".
Громадськість у розвинутих країнах надає перевагу творчій освіті більше, ніж громадськість в країнах, що розвиваються.


Дослідження у шести з 14 розвинених країн демонструють: опитані заявляли, що їм важливіше, аби студентів навчали бути творчими та мислити самостійно, ніж навчали базовим академічним навичкам -
Молодь у розвинених країнах найбільш активно підтримує освіту, що має у фокусі творче та самостійне мислення.

У Франції 53% опитуваних у віці від 18 до 34 років говорять про те, що творча освіта є важливішою, ніж навчання базовим навичкам. Тоді як 29 % опитуваних у віці за 50 років наполягають на більш консервативному навчанні.

Китай - єдина з досліджуваних країн, де і молодь, і люди старшого віку в однаково високому еквіваленті підтримують креативність в освіті.