«Вище» розпочинає спецпроект Go Higher, Education!
Go Higher, Education! – серія матеріалів про вищу освіту, що таке освіта у сучасному світі, яка вона в Україні і як подолати розрив між «ідеальним образом» та наявною ситуацією. Які стратегії, інструменти та підходи можуть в цьому допомогти та що для цього потрібно. Детальніше про проект >>>
Про проект
Go Higher, Education! – серія матеріалів про вищу освіту, що таке освіта у сучасному світі, яка вона в Україні і як подолати розрив між «ідеальним образом» та наявною ситуацією. Які стратегії, інструменти та підходи можуть в цьому допомогти та що для цього потрібно.
В сучасному світі поняття «вища освіта» вже давно не означає 5 років, проведених за університетською партою – нині процес освіти триває все життя. Свого часу концепція longlife education спричинила революцію в освітній галузі, ставши відповіддю на виклики часу і пришвидшення темпу життя. У новому інформаційному світі відбулася зміна статусу знань та освіти. Сьогодні вища освіта – не просто перепустка у краще майбутнє. Це фундамент, на якому будується персональний та професійний розвиток особистості, і, як наслідок, суспільства в цілому.

В рамках нашого спецпроекту ми будемо говорити про ролі і функції освіти в сучасному світі, про якість вищої освіти, про релевантність отриманих знань запитам ринку праці, та ще про багато іншого. Але почнемо із аналізу того, що сьогодні відбувається з системою вищої освіти в Україні – які тренди формують порядок денний у освіті, і з якими ключовими викликами доведеться мати справу сьогодні і завтра.
Виклики
Унікальні за власним вибором
Ми продовжуємо спецпроект «Go higher, Education!», присвячений майбутньому вищої освіти. У новому тексті циклу розповідаємо про топ-5 особливих університетів за версією освітніх експертів «Вище»: досліджуємо, в чому секрет їхньої успішності та як їхній досвід можуть використати українські виші.
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ