Як програма Creative Spark допоможе підприємницькій освіті в Україні

У вересні розпочинається прийом заявок на фінансування проектів, що сприятимуть розвитку підприємницької освіти в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії. Що програма Creative Spark може дати українцям? Дізнаємося далі.
Програма Creative Spark – п'ятирічна ініціатива, яка має на меті розвинути підприємницькі навички у студентів та підприємців-початківців. Формат програми передбачає побудову партнерств з університетами та інституціями в секторі креативних індустрій у Великій Британії. Організатори сподіваються таким чином знизити рівень безробіття, зміцнюючи креативну індустрію в країні.

Велика Британія сьогодні активно інвестує у розвиток підприємницьких навичок в системі вищої освіти, що впливає на прогрес креативної економіки. Упродовж 2010-2015 років її показник виріс на 34%.
Що передбачає програма CREATIVE SPARK:
1
Партнерства між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнами-учасницями Creative Spark. З їх допомогою створюватимуть центри підтримки підприємництва.
2
Тренінги з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців, починаючи від пітчингу ідей та започаткування бізнесу, до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній.
3
Запуск digital-програм для вивчення англійської мови, включно із навчальними платформами, онлайн-курсами та масовими відкритими онлайн-курсами (MOOCs) англійської мови для підприємництва.
Грант може підсилити вже існуючі партнерські зв'язки, або ж сприяти створенню нових партнерств. Подавати заявки можуть університети, організації міського рівня та неурядові організації, які працюють у секторі креативних індустрій, або хочуть підвищити рівень працевлаштування у креативних індустріях.

Додаткова інформацію про гранти, аплікаційна форма та рекомендації щодо подання заявки міститься за посиланням Партнерський фонд Creative Spark.

Кінцевий термін подання заявки – 8 жовтня 2018 року.

Аплікантів, заявки яких будуть відібрані, повідомлять про результати до 22 жовтня 2018 року.


З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь:
creative.spark@britishcouncil.org.

Зверніть увагу, що мова спілкування – англійська.

Матеріал підготовлено за підртимки Британської Ради в Україні.

Тримайте курс #Вище і досягнете успіху!