7 корисних застосунків для викладачів

Поки в світі йде суперечка, чи дозволяти студентам на парах сидіти в телефоні, ми вирішили дослідити інше питання: а чи можна використати нові технології в навчальних цілях?
В цьому матеріалі ми пропонуємо вашій увазі 7 застосунків, що можуть допомогти викладачам та зацікавити студентів.
1
Розроблений в Україні сайт та застосунок, що перевіряє та пропонує виправити помилки в англійському тексті. Включно з пунктуацією (алилуя!).
2
Можна не лише побачити таблицю і кожен елемент, а й, наприклад, побачити стан елементів при визначеній температурі. Всі елементи та поняття мають лінки на додаткові пояснення.
3
Як вплине зростання населення на світ/природу/економіку/ споживання води? Цікаві теми для обговорення в аудиторії. А на сайті, що запропонований, є інформація, що може показати масштаби зростання людства.
4
Як розробити гарну інфографіку, якщо ти не художник? Дуже просто - pictochart дає можливість це зробити легко, швидко і самостійно. Багато шаблонів та картинок, простий дизайн допоможуть кожному. Прекрасний інструмент для студентів також.
5
Дає можливість кожному створити свій журнал з тем, які цікаві.
6
Що, якщо студенти в телефоні будуть займатися чимось корисним? Навчанням наприклад. Kahoot - інструмент створення тестів множинного вибору, який викладач може створити, студенти підключитися із сайту kahoot.it із ключем викладача (pin), і відповісти. В кінці видно і хто відповідає, і як відповідає, і можна побачити статистику по всіх відповідях по всіх запитаннях. Програма безкоштовна, і брати участь може нескінченна кількість студентів. Головне, щоб був хороший wifi.
7
Застосунок, схожий на Kahoot, але тут крім питань множинного вибору, можна також задавати запитання так/ні та коротку відповідь. Студенти підключаються з паролем викладача у студентську частину, і мають змогу відповісти. Також у програмі є вихідний квиток - декілька запитань для підведення підсумків заняття. Безкоштовна версія обмежена 50 учасниками.
Матеріал підготувала Наталя Старинська, співзасновниця спільноти для навчання та викладання "Вище".