10 причин, чому ви повинні готувати студентів до іспиту IELTS за допомогою змішаного навчання

Змішане навчання - це метод, який поєднує в собі традиційне і деякі елементи дистанційного навчання. Спільно з Британською Радою ми знайшли щонайменше 10 причин, чому змішане навчання ефективне для підготовки до IELTS.
Змішане навчання сприяє використанню інструментів інтернет-навчання
Мовні інструменти для вивчення англійської можуть бути відмінним способом навчання. Онлайн-навчальне програмне забезпечення пропонує безліч вправ, побудованих на інструментах самооцінювання. Багато студентів вважають, що вони вчаться набагато краще, коли можуть використовувати динамічні інформаційні та онлайн-інструменти навчання. А гейміфікація та інтерактивність сприяють кращому запам'ятовуванню навчального матеріалу. Британська рада пропонує різні види онлайн-інструментів для підготовки. Окрім індивідуальних і групових занять вони стануть студентам у нагоді. Серед них спеціальний онлайн-курс та безкоштовні додатки.
Автономія студента
Традиційно більшість занять відбуваються в аудиторії. Та інструменти для онлайн-навчання дозволяють студентам повністю контролювати більшу частину свого навчання. Вони можуть отримати до нього доступ у будь-який момент і більше не обмежуються заняттями в аудиторії.
Безперервність навчання
Підготовка до IELTS часто має обмежені строки, тому змішане навчання ідеально підійде для студента, який хоче отримати сертифікат з хорошим балом. Цьому також можуть допомогти безкоштовні вебінари для підготовки до IELTS від Британської Ради.
Ефективний зворотній зв'язок
Про це стверджує Шон Рубін, директор The Highlander Institute:

«Інтелектуальне використання технологій і технічних засобів може допомогти вчителям зрозуміти, як їх учні працюють день у день, від години до години, навіть від хвилини до хвилини. Змішане навчання дозволяє викладачам створювати ефективний зворотний зв'язок, що допомагає їм точніше організовувати навчання для своїх студентів».
Зручність і гнучкість
За допомогою змішаного підходу до навчання розклад студентів буде більш гнучким. Якщо вони хворі або з інших причин не можуть відвідати заняття з викладачем, то можуть виконувати ті завдання, які не потребують присутності наставника.
Персоналізація
Сьогодні однією з найпопулярніших переваг змішаного навчання є персоналізація курсу. Студенти можуть вчитися в своєму власному темпі і просуватися так швидко, як вони хочуть. Також якщо студент потребує додаткових пояснень чи вправ, змішане навчання дозволяє це зробити.
Краще вивчення лексики
Дослідження, яке провів польський науковець П. Жигадло, вказує на те, що експериментальна група, яка вчила нову лексику з використанням змішаного навчання, працювала краще, ніж контрольна група, яка працювала тільки з викладачем і мала мінімальну автономію. Результати також показали, що це покращило мотивацію студентів.
Більша ймовірність об'єктивного оцінювання знань
Змішане навчання дає викладачам більше гнучкості і свободи в контролі і оцінюванні. Викладач має можливість проводити різні види тестувань і контролю. Так студент буде краще знати свій рівень англійської і буде сміливішим при складанні IELTS. Також дослідження, проведене Манчестерським університетом, вказує на те, що змішане навчання допомагає краще виявити слабкі сторони студента у знанні мови, що потім допомагає надолужити прогалини.
Ефективна організація навчального процесу
Зазвичай про змішане навчання говорять як про підхід, корисний для студентів. Але для викладачів він теж має свої переваги. Для того, щоб не пояснювати матеріал з нуля, студент може ознайомитися з ним самостійно, а потім обговорити його разом при зустрічі. Викладач зекономить свій час і спонукає студента використати інтерактивні форми навчання. Це також збільшить час живого спілкування, що позитивно вплине на підготовку до тесту.
Змішане навчання може організувати оптимальні умови для підготовки до IELTS
Кожен починає готуватися до тесту з різним рівнем англійської. Автентичні завдання для студента, творчий підхід мови, високий рівень соціальної взаємодії, адекватний час навчання, зворотний зв'язок, оптимальне керівництво учня, розслаблена атмосфера, і автономія студента – це майже ідеальні умови для ефективного навчання. Процес досягнення цих умов у викладанні мови є проблемою. Це робить змішане навчання важливим, оскільки воно збільшує шанси на досягнення таких умов.